Naše služby

Našim pacientům poskytujeme nejlepší možnou péči na základě nejmodernějších poznatků a metod léčby.


LÉČBA KOŽNÍCH ONEMOCNĚNÍ

Zabýváme se komplexní diagnostikou a léčbou kožních onemocnění dospělých a dětí. Provádíme diagnostické odběry krve, bakteriologické stěry, mykologické vyšetření k průkazu plísní. Provádíme testy k průkazu kontaktních kožních alergií, tzv. epikutánní testy.

V léčbě kožních onemocnění nabízíme řadu postupů. Základem je klasická zevní léčba, dále léčba tekutým dusíkem, léčba bércových vředů vlhkým krytím, a další. 


APLIKACE TEKUTÉHO DUSÍKU

Kryalizace je aplikace tekutého dusíku. Tekutý dusík se nanáší na určené místo vatovou štětičkou nebo kryosprejem.  Tato léčba se využívá např. u plochých či virových bradavic.


VYŠETŘENÍ PIH A ZNAMÉNEK

Kontrola celého kožního povrchu se zaměřením na vyhledávání problémových znamének je součástí prvního vyšetření v naší ambulanci. Varovným příznakem může být, když znaménko začne měnit velikost, tvar či barvu, popřípadě svědí. K vyšetření používáme kvalitní dermatoskop, který umožňuje posoudit kožní struktury v detailnějším rozlišení i v hlubších partiích kůže. Pokud nějaké znaménko začne růst, krvácet, svědit, pak je to důvodem k vyšetření v časném termínu. Nebojte se odstranění znamének.


DROBNÉ DERMATOCHIRURGICKÉ ZÁKROKY - odstranění fibromků, znamének, bradavic, odběr vzorků kůže

Provádíme odstraňování drobných kožních výrůstků (fibromků) tvořících se nejčastěji na krku, v podpažích nebo v kožních záhybech, odstranění malých znamének v lokálním znecitlivění, odstranění tzv. stařeckých bradavic či molusek (přenosných dětských bradaviček) po aplikaci znecitlivujícího krému. Provádíme rovněž drobné diagnostické biopsie k histologickému vyšetření kůže.

© All4Skin s.r.o., Kožní Přerov, MUDr. Lucie Hanáková, Kramářova 39 Přerov, tel: 602 754 265
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!